Podlahové vytápění


 

Také se každé ráno probudíte a při došlápnutí na studenou podlahu Vámi projede zima? Podlahové vytápění má jedinečnou vlastnost uchovávat podlahu v teple. Již nikdy nebudete muset nosit tlusté ponožky a naříkat na rýmu kvůli prochladlým nohám. Podlahové vytápění vytváří ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Díky svým unikátním vlastnostem chrání i Vaše zdraví. Vyzkoušejte jedinečný zážitek z podlahového vytápění a vychutnejte si báječný pocit teplého domova.

U podlahových sálavých systémů pak navíc sálavé teplo vychází z podlahy a místnost je tedy vytápěna zdola. První se tedy ohřeje spodní polovina místnosti, ve které se člověk pohybuje. Termostaty, ovládající topné systémy jsou montovány do výšky max. 1,5 m a na vyhřátí spodní poloviny místnosti reagují okamžitě. Proto lze nastavit odpínání při teplotě nižší o asi 2 – 3°C než u konvenčních systémů; každý ušetřený 1°C znamená 5-6% nákladů na vytápění.

 

Podlahové vytápění tedy pouze díky svým fyzikálním vlastnostem (a bez ohledu na zdroj energie) přináší úsporu cca 10 - 15% provozních nákladů. Podlahové vytápění má velmi setrvačnou tendenci a program musí být zadán v dostatečném předstihu před příchodem do místnosti. Výsledek však stojí za to.

 

REFERENČNÍ ZAKÁZKY

Plynoinstal, spol s r.o.

Nádražní 128
580 01 Havlíčkův Brod

www.plynoinstal.cz
plynoinstal@plynoinstal.cz

23. 2. Svatopluk

Zítra: Matěj

Návštěvnost stránek

076784