Tepelná čerpadla jsou ekologická

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešením pro ohřev a předehřev topné vody, ohřev vody v bazénu,  přípravu teplé vody, teplovzdušné vytápění...Využití tepelných čerpadel je navíc šetrné k přírodě. Tepelná čerpadla můžeme  podle druhu ochlazovaného nebo ohřívaného média rozdělit do tří kategorií – země/voda, vzduch/voda a voda/voda. Ať už si zvolíte jakoukoli možnost, nešlápnete vedle. 

Tepelná čerpadla vzduch/voda
Tato tepelná čerpadla si odebírají teplo ze vzduchu. Mají kompaktní provedení s vestavěným vzduchovým výměníkem – výparníkem. U tohoto tepelného čerpadla si můžete zvolit jak venkovní, tak i vnitřní provedení. Tepelným čerpadlem v klidovém stavu může protékat voda o teplotě do 75 °C. Tepelné čerpadlo pracuje s ekologickým chladivem .  Velkou výhodou těchto tepelných čerpadel je jejich poměrně snadná instalace, za danou cenu jsou nadprůměrně výkonné, nemají pouze jednostranné využití a v neposlední řadě s nimi ušetříte..

Tepelná čerpadla země/voda
Tepelná čerpadla země/voda se hodí pro vnitřní instalaci, mají 200litrový ohřívač vody a jejich vestavěná regulace umožňuje plně automatické vytápění, prioritu přípravy teplé vody, protibakteriální provoz či vysoušecí provoz podlahy a propojení na PC i přes modem.  Tepelné čerpadlo pracuje s ekologickým chladivem . Tato tepelná čerpadla ušetří až 70 % nákladů na vytápění, mají dlouhou životnost a jistě vás potěší i svým naprosto tichým chodem.

REFERENČNÍ ZAKÁZKY

Plynoinstal, spol s r.o.

Nádražní 128
580 01 Havlíčkův Brod

www.plynoinstal.cz
plynoinstal@plynoinstal.cz

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana

Návštěvnost stránek

081180